Komfortní a bytová klimatizace

Produkty, které používáme pro návrhy a realizace našich zakázek. Na produkty uvedených značek provádíme záruční a pozáruční servis.

 

daikintoshiba

samsung

Split, multi-split

Split je klimatizační zařízení s jednou vnitřní a jednou venkovní jednotkou. Multisplitové provedení se liší počtem vnitřních jednotek. Na jednu venkovní kondenzační jednotku je možné připojit až 5 vnitřních jednotek různého typu. Každá vnitřní jednotka má přitom vlastní potrubní vedení. Vnitřní jednotky jsou dodávány v různém provedení, tak aby vyhovovaly co nejvíce interiéru místnosti – nástěnné, podstropní, kazetové, parapetní, mezistropní.

Kondenzační jednotky jsou vybaveny moderními invertorovými kompresory a systém je konstruován jak pro chlazení, tak i pro provoz tepelné čerpadlo. Použitá chladiva jsou v souladu s platnými předpisy. Split lze využít i na ohřev TUV.

VRV, VRF

Pro moderní komerční objekty jsou pro chlazení a topení vhodné VRV nebo VRF systémy. Jedná se o systém kdy na jednu venkovní kondenzační jednotku (nebo sestavu jednotek) je možné napojit až 60 vnitřních v různých provedeních. Systémy zvládají až 100m převýšení mezi kondenzační a vnitřní jednotkou a celková délka potrubní trasy je v řádech několika set metrů. Systémy se využívají jak pro chlazení, topení, tak i pro ohřev TUV.