Řídící a monitorovací systém (MaR)

Produkty, které používáme pro návrhy a realizace našich zakázek. Na produkty uvedených značek provádíme záruční a pozáruční servis.

 

wagosiemens

schneiderwonderware

Chladící systémy a ostatní non-IT infrastruktura se neobejde bez kvalitního řídícího systému, monitoringu, dohledu a vzdálené správy. Při návrhu každého datacentra či průmyslového řešení je vhodné navrhovat podpůrné systémy chlazení, napájení a monitoringu společně či v úzké návaznosti. Při správné volbě a kombinaci komponent lze se stejnými parametry dosáhnout vyšší spolehlivosti a výhodnějších provozních nákladů.

Nabízíme vysoce flexibilní systém monitoringu, dohledu a vzdálené správy, který lze snadno doplnit i do různých systémů. Výhodou je podpora většiny komunikačních standardů. Monitoring datového centra lze kombinovat s dispečinkem klienta či s dispečinkem NEKO KLIMA – viz Hot-line 24/7/365. Pokud jsou tyto služby zajišťovány dispečinkem NEKO KLIMA, má zákazník provozní parametry a reakční časy v případě poruchy přesně garantovány SLA smlouvou. Zároveň má on-line informace o aktuální situaci. Výstupy lze využít pro vizualizaci, reporting a archivaci.