Reference

Česká televize: Realizace kompletní non-IT infrastruktury DC – DNPS II, I. etapa

Náš úkol:

Zajistit v roli generálního dodavatele realizaci I. etapy výstavby non-IT infrastruktury datového centra v objektu zpravodajství ČT

Provést realizaci takovým způsobem, aby nebyl ohrožen provoz části původního DC

Zajistit průběh realizace za běžného provozu zpravodajství ČT tak, aby probíhající instalace technologií neohrožovaly běžný provoz ostatních pracovišť zpravodajství ČT

Česká Televize

Použité řešení

Stavíme naše řešení na „dodavatelské nezávislosti“ – vybíráme ty nejlepší produkty na základě kvality, nikoliv podle dodavatele, což zajišťuje špičkovou úroveň našich řešení.

Technologie

Pro systém napájení jsou použity UPS – NewWave. Chlazení s instalovanými InRow sálovými jednotkami Emerson – DX systém s uplatněním zpětného získávání tepla. Racky a uzavření studené uličky řešeno na bázi produktů firmy CONTEG. Pro systém EPS a SHZ byly použity komponenty Siemens a monitoring a vizualizace řešena na bázi produktů Schneider Electric a Honeywell.

Výsledky

Datové centrum postaveno na modulárních systémech s garancí snadné rozšiřitelnosti. Garantujeme záruky, servis a preventivní údržbu ve spolupráci se zadavatelem v návaznosti na monitoring v CŘS.

Naše služby

  • Projekce
  • Montáž
  • Technická podpora
  • Garantovaná záruka