Blog

Tři nové zakázky v duchu projektu NEKO green

29. 1. 2014

Závěr loňského roku, i průběh ledna, byl v naší firmě ve znamení tří nových zakázek, na kterých naše týmy intenzivně pracovaly.

IMG_1846

IMG_1851

Ve spolupráci s firmou CONTEG jsme koncem loňského roku dokončili realizaci montáže chlazení a vzduchotechniky datového centra v objektu Technologického centra Písek. Celková hodnota této zakázky je cca 5 mil. Kč a realizováno bylo chlazení tří datových sálů o celkovém výkonu 450 kW. Součástí realizovaného řešení je i zpětné získávání tepla, které je v zimním období využíváno pro vytápění objektu.

Dále jsme dokončili  projektové práce a zahájili realizaci zakázky – Rozšíření zdroje chladu pro testovací laboratoř ve firmě MANN+HUMMEL Service s.r.o.  Jedná se o doplnění nového zdroje chladu o výkonu 850 kW. Vyráběný chlad bude využit v nové testovací laboratoři společnosti. Součástí řešení je i tzv. volné chlazení (free-cooling), které zajistí využití nízkých venkovních teplot pro výrobu chladu, v chladných obdobích, bez nutnosti používání kompresorového chlazení. Tím je zajištěno efektivní provozování chladícího systému a snížením provozních nákladů je dosaženo finančních úspor.

A do třetice jsme zahájili  realizaci zakázky – Výměna zdroje chladu ve firmě KRONOSPAN CR spol. s r.o.  Jedná se o instalaci nového zdroje chladu o výkonu 600 kW. Vyráběný chlad bude využit pro technologické chlazení ve výrobě společnosti. Součástí řešení je i tzv. volné chlazení (free-cooling), které , stejně jako v předchozím případě, zajistí využití nízkých venkovních teplot pro výrobu chladu v chladných obdobích, bez nutnosti používání kompresorového chlazení. Tím je zajištěno efektivní provozování chladícího systému a snížením provozních nákladů je dosaženo finančních úspor.

To jsou tři nové zakázky, připravované podle zásad našeho projektu NEKO green.

 

Hledáme nové kolegy. Mrkněte na volné pozice
This is default text for notification bar